Aktuality

Mobilní domy a inženýrské sítě

Bydlení v mobilním domě nabízí plnohodnotný komfort. Mobilní dům lze totiž plnohodnotně připojit k inženýrským sítím. Napojení na inženýrské sítě je ovšem dobré řešit s předstihem. Potřebné rozvody si totiž majitel pozemku zajišťuje sám.

26.7.2021celý článek

Jak probíhá ukotvení mobilního domu?

Mobilní domy jsou svými rozměry i hmotností uzpůsobeny tak, aby je bylo možné snadno naložit na tahač a přepravit na místo určení. Před ukotvením mobilního domu je však důležitá příprava pozemku.

30.6.2021celý článek

Komu bude mobilní dům vyhovovat?

Mobilní domy jsou stále oblíbenější formou celoročního obydlí. Na to, kdo nejvíce ocení výhody bydlení v mobilním domě a komu všemu bude určitě vyhovovat, se zaměříme v tomto příspěvku.

21.6.2021celý článek

Co vše najdete uvnitř mobilního domu?

Mobilní dům vám poskytne skutečně velkorysý prostor a komfort. Některé mobilní domy byste ani nerozeznali od klasických rodinných domů. Mobilní domy totiž mohou mít moderní obklady, velké terasy a různé další vymoženosti, díky kterým je tento způsob bydlení opravdu pohodlný.

29.5.2021celý článek

Rychlé a finančně dostupné bydlení ve vlastním domku

Toužíte po vlastním domě? Jestliže přemýšlíte, jakou variantu bydlení zvolit a zvažujete možnosti rychlého a levného bydlení, možná právě pro vás je ideálním řešením mobilní dům.

18.5.2021celý článek

Jaký mobilní dům zvolit?

Zvažujete koupi mobilního domu? V tom případě je dobré předem si ujasnit, jaký typ mobilního domu je pro vás nejvhodnější.

28.4.2021celý článek

Mobilní dům jako celoročně obyvatelná chata

Chtěli byste si na svém pozemku postavit chatu? Pokud vás odrazuje celý náročný proces stavby a chtěli byste si chatu užívat již tuto chatařskou sezónu, pořiďte si mobilní dům pro rekreační účely, jehož pořízení je oproti klasické chatě rozhodně daleko snazší, rychlejší a o poznání levnější.

20.4.2021celý článek

Celoročně obyvatelné mobilní domy

Mobilní domy jsou čím dál více vyhledávanou variantou rychle dostupného bydlení za nízkou pořizovací cenu. Splňují veškeré požadavky pro bydlení a jsou stejně komfortní jako klasický byt či zděný dům. To znamená, že se nemusí jednat pouze o víkendovou chatu, ale o plnohodnotné celoroční bydlení pro vaši rodinu.

8.4.2021celý článek

Mobilní domy si kupuje stále více lidí

Mobilní domy jsou stále oblíbenější i u nás. Nový dům na vlastním pozemku můžete mít i během víkendu.
Postavit si dům je snem mnoha z nás. Ne každý se ale odhodlá k několika letům stavby svépomocí nebo si může dovolit zaplatit stavbu na klíč, případně koupit klasický dům. Výhodou proto mohou být mobilní domy.

9.11.2020celý článek